Вівторок, 23.04.2019, 04:32 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Березень » 18 » Електромеханік торговельного та холодильного устаткування –професія для справжніх чоловіків
14:34
Електромеханік торговельного та холодильного устаткування –професія для справжніх чоловіків

У сучасному світі розширення спектру освітніх програм для дорослих стає визначальним фактором розвитку соціуму, культури та економіки, оскільки освіта є соціальною і духовною опорою життєдіяльності людини, засобом забезпечення демократичних свобод, системоутворюючим фактором національної безпеки держави, стабільності та розвитку суспільства.

Велике значення має правильний вибір навчальним закладом освітніх програм, а коли це заклад професійно-технічного спрямування – переліку професій, за якими навчатимуться його слухачі. І чим більшим попитом на ринку праці вони будуть користуватися, тим потрібнішим буде навчальний заклад.

Досвід роботи в центрі професійно-технічної освіти для дорослого населення показав, що легше обрати жіночі професії, потреба в яких постійно є на ринку праці. З професіями для чоловіків складніше. Але, для якісної підготовки фахівців чи то чоловічих, чи то жіночих професій потрібна потужна матеріально-технічна база.

Тому, коли в нашому навчальному закладі з’явилася група електромеханіків торговельного та холодильного устаткування, а це дванадцять, налаштованих на серйозне навчання, чоловіків, ми зрозуміли – спокій нам не світить. Вони активні, допитливі, а найголовніше те, що мають нестримне бажання щось ремонтувати, налаштовувати, підкручувати. І такий же активний в них керівник– майстер виробничого навчання Трясій Юрій Сергійович. Нещодавно, а саме на початку березня, вони нам показали чудо техніки: із непрацюючих деталей холодильника зібрали навчальний макет побутового холодильника, який не тільки працює, а ще й морозить. У відповідь на їх завзятість у центрі з ентузіазмом облаштовується навчальна майстерня: прилад до приладу, деталь до деталі , верстат до верстату – і все це для того, щоб хлопці мали змогу на практиці здійснювати і технічне обслуговування побутової техніки, виконувати паяльні роботи різними видами інструменту та припоїв, виконувати заправку та запуск холодильної системи і ще багато, багато різних інших операцій, які допоможуть їм стати справжніми фахівцями своєї справи.

Трясій Ю.С.

1-Е

1-Е

1-Е

Морозильна камера

Морозильна камера

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 38 | Додав: pcptodsz | Теги: електромеханік, 1-е | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar