Субота, 06.06.2020, 05:45 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2020 » Квітень » 29 » ДКА в дистанцій формі: по-новому, важливо, успішно
14:29
ДКА в дистанцій формі: по-новому, важливо, успішно

Державна кваліфікаційна атестація – це завершальний етап навчально-виробничого процесу, що здійснюється відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту», Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, та інших законодавчих актів України. Вона проводиться державною кваліфікаційною комісією, склад якої затверджується наказом ПТНЗ. Державна кваліфікаційна комісія проводить засідання в терміни, визначені робочими навчальними планами та розкладом проведення державної кваліфікаційної атестації.

Державна кваліфікаційна атестація випускників нашого закладу припала на період карантину. Відповідно до роз’яснення Міністерства освіти і науки в листі щодо завершення навчального року в закладах професійної (професійно-технічної) освіти від 8 квітня 2020 року заклад має можливість організувати та провести державну кваліфікаційну атестацію в дистанційній формі для того, щоб випускники не чекали завершення карантину, а мали можливість отримати свідоцтва про відповідну кваліфікацію.

Тому, 29 квітня 2020 року педагогічний колектив закладу опановував нові для нього методи проведення державної кваліфікаційної атестації для випускників центру за 4 професіями: електромеханік торговельного та холодильного устаткування, касир торговельного залу, швачка, офісний службовець (бухгалтерія). Загалом 13 слухачів закладу відповідали на запитання членів комісії, демонструючи свої фахові знання, та доводячи членам комісії свій професійний рівень. Державні кваліфікаційну атестацію пройшли успішно всі: і слухачі, і педагоги центру.

Бажаємо успіху нашим випускникам!

ДКА

ДКА

ДКА

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 126 | Додав: pcptodsz | Теги: ДКА | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar