Середа, 14.11.2018, 02:20 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Листопад » 2 » Чим більше знаєш, тим більше можеш
11:22
Чим більше знаєш, тим більше можеш

Під таким гаслом працівники ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» розпочали Дні відкритих дверей закладу, які заплановані на 1 та 2 листопада 2017 року.

Загал

Загал

Мета заходу – презентувати навчальний заклад та ознайомити громадян, які перебувають на обліку в Полтавській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості, з професіями, за якими вони можуть навчитися або підвищити свою кваліфікацію.

Відповідно до програми заходу 67 учасників отримли можливість відвідати навчальні кабінети та виробничі майстерні та спостерігати навчальний процес у «Касирів торговельного залу», «Операторів поштового зв’язку», «Офісних службовців (бухгалтерія)», побачити навчальний інвентар, обладнання, поспілкуватися зі слухачами.

Теоретичний клас

Теоретичний клас

Магазин майстерня

Швейна майстерня

Також гостям було запропоновано пройти тестування на визначення професійних якостей, психологічних особливостей особистості тощо.

Тестування

Тестування

Тестування

Директор центру Онацько Володимир Григорович детально розповів присутнім про навчальний заклад, умови навчання та соціальний захист, відповів на їхні запитання. Потрібну інформацію відвідувачі занотовували, спілкувалися особисто з працівниками навчального закладу.

Онацько В.Г.

На заході були присутні працівники відділів організації професійного навчання та професійної орієнтації Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості та Полтавського обласного центру зайнятості, місцева преса.

У рамках заходу для гостей навчального закладу було проведене анкетування. Бажаючих просили відповісти на запитання:

  • яка з професій ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ» їх найбільше зацікавила;

  • яку б професію вони запропонували;

  • дати оцінку заходу, залишити свої відгуки та побажання.

Приємно було читати схвальні відгуки та відгуки подяки щодо організації заходу та побажання прийти на навчання в ПЦПТО.

Тож, маємо надію, що наш захід допоможе замислитися безробітним над перспективою придбання нової професії, дасть поштовх до пошуку можливостей для побудови нової кар’єри, допоможе визначитися зі своїми сильними сторонами, знайти їм пристосування, а навчальний заклад отримає вдячних та старанних слухачів.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 244 | Додав: pcptodsz | Теги: День відкритих дверей | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar