Четвер, 15.11.2018, 03:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Вересень » 29 » Чим більше знаєш, тим більше можеш…
10:21
Чим більше знаєш, тим більше можеш…

28 вересня 2017 року на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» відбувся семінар-навчання на тему: «Актуальні питання організації професійного навчання незайнятого населення в умовах реалізації стратегічних реформ в Україні». У заході брали участь працівники Полтавського обласного центру зайнятості, спеціалісти міських та міськрайонних філій ПОЦЗ, навчально-методичного центру ПТО у Полтавській області, роботодавці з ПАТ «Укрпошта» та ТЗДВ «Полтавська фірма Ворскла» та експерти з децентралізації Полтавського ВПЦРМС, працівники нашого навчального закладу.

Під час семінару розглядалися нормативно-правові аспекти та питання щодо основних пріоритетів організації професійного навчання незайнятого населення.

Начальник відділу організації профнавчання ПОЦЗ Цілина Алла Володимирівна наголосила на тому, що сучасними пріоритетами вдосконалення системи соціального захисту безробітних в Україні є удосконалення нормативно-правової бази у сфері зайнятості населення та у сфері соціального захисту безробітних; надання соціальних послуг та матеріального забезпечення безробітним за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття; створення стабільних фінансових засад соціального захисту населення від безробіття.

Цілина А.В.

Тертишна Юлія Миколаївна – заступник начальника відділу організації профнавчання ПОЦЗ звернула увагу присутніх на те, що професійне навчання незайнятого населення дозволяє вирішити наступні завдання:

  • змінити професійно-кваліфікаційний склад трудових ресурсів відповідно до потреб економіки;

  • підвищити конкурентоспроможність конкретних працівників на ринку праці;

  • скоротити масштаби безробіття, особливо її структурні і технологічні складові.

Тертишна Ю.М.

Найденко Марина Олександрівна – провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації професійного навчання безробітних ПОЦЗ зосередила увагу присутніх на розгляді питань законодавчого, методичного та організаційного характеру.

Найденко М.О.

Щербина Тетяна Владиславівна - провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації професійного навчання безробітних ПОЦЗ детально розповіла про фінансові питання, пов’язані з організацією професійного навчання безробітних, а також про складання кошторису витрат.

Щербина Т.В.

Жила Лілія Алімовна – методист центру розповіла присутнім про організацію професійного навчання незайнятого населення на базі ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ», зупинившись на питаннях формування навчальних груп, ведення ділової документації, подякувала всім присутнім за допомогу та підтримку в організації та проведенні навчання як груп на курсах цільового призначення, так і професійної підготовки.

Жила Л.А.

Бойко Наталія Валеріївна – методист НМЦ ПТО у Полтавській області детально зупинилася на розгляді питань щодо підготовки кваліфікованих робітників відповідно до ДСПТО.

Бойко Н.В.

На заході були присутні і представники роботодавців – члени Ради роботодавців закладу: Комолова Олена Володимирівна – начальник центру управління персоналом Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» та Березіна Тетяна Миколаївна – начальник відділу управління персоналом ТЗДВ «Полтавська фірма «Ворскла»». Роботодавці розповіли про умови роботи на їх підприємствах, про вимоги до працівників, про проблеми, пов’язані з нестачею кадрів або відсутністю кваліфікованих спеціалістів, відповіли на запитання присутніх.

Комолова О.В., Березіна Т.М.

Ісип Олександр Михайлович – експерт з децентралізації Полтавського ВПЦРМС; міський голова м. Кобеляки 1998-2015 рр. розповів присутнім про особливості проведення реформи децентралізації, про співпрацю з центрами зайнятості, наголосивши на необхідності підготовки кваліфікованих спеціалістів для ОТГ.

Ісип О.М.

Під час семінару була проведена екскурсія навчальними кабінетами та майстернями центру. Присутні мали можливість на власні очі побачити сучасну та потужну навчально-матеріальну базу закладу, відвідати уроки теоретичного та виробничого навчання.

Кабінет ІТ

Кабінет

Кабінет

Кабінет

Кабінет

Семінар закінчився тестуванням. Присутні відповіли на питання, які розглядалися під час семінару, обговорили робочі моменти.

На заході були присутні представники телерадіокомпаній міста, які мали можливість поспілкуватися одночасно з представниками різних сфер діяльності Полтавської області.

У сучасних умовах ринок праці виконує одну з функцій забезпечення життєдіяльності людини. Тому професійне навчання не тільки сприяє підвищенню конкурентоспроможності особи на ринку праці, а й забезпечує перехід від пасивної до активної політики зайнятості, відмову безробітних громадян від бездіяльного спостереження за розвитком ситуації.

Тож маємо надію, що семінар-нарада принесе користь і працівникам служби зайнятості, і роботодавцям, і громадським організаціям, і навчальному закладу, а в цілому зробить ще один крок у вирішенні питання зменшення рівня безробіття в Полтавському регіоні.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 353 | Додав: pcptodsz | Теги: семінар | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar