Вівторок, 23.04.2019, 04:31 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Березень » 15 » Бухгалтер – професія справді важлива
15:57
Бухгалтер – професія справді важлива

Жодне підприємство, приватне чи державне, не зможе вести повноцінну діяльність без бухгалтерського обліку. Саме тому можна з упевненістю говорити про те, що професія бухгалтера завжди користуватиметься попитом на ринку праці.

Багато хто вважає роботу бухгалтера нудною та рутинною, але насправді в ній є багато плюсів: розвивається логічне мислення, виробляються навички до навчання, поліпшується самодисципліна, а постійний потік нової інформації не дасть нудьгувати. Крім того, дана професія дає можливість «працювати на себе» та завдяки спілкуванню з людьми знаходити підхід до різних співрозмовників.

13 березня закінчили навчання та отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації слухачі групи 2-ОСБ за професією «Офісний службовець (бухгалтерія)». У ході навчання вони ознайомилися із постановами, розпорядженнями, інструкціями та іншими матеріалами, організацією ведення документообігу, основними принципами відображення господарських операцій бухгалтерського обліку, формуванням звітності за допомогою комп’ютерної програми «M.E.Doc», навчилися заповнювати та оформляти первинні документи, складати кореспонденцію рахунків, заповнювати регістри бухгалтерського обліку, виконувати реєстрацію бухгалтерських проводок у програмах бухгалтерського обліку та багато іншого.

2-ОСБ

Вітаємо випускників! Знання сфери діяльності, наполегливість та ініціатива допоможуть вам зробити успішну кар’єру!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 26 | Додав: pcptodsz | Теги: 2-ОСБ, Офісний службовець (бухгалтерія) | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar