Вівторок, 15.10.2019, 05:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2019 » Жовтень » 8 » «Близьке-далеке» майбутнє
10:40
«Близьке-далеке» майбутнє

Яка вона – освіта майбутнього? Які вони – слухачі та учні майбутнього? Цікаво? Важко уявити собі, що вже через кілька років викладачем може бути комп’ютерна програма, а освіта в далекому майбутньому стане схожою на віртуальну гру. Але все це реально. Як показали результати навчально-практичного тренінгу: «Нові технології у освітньому процесі: інтерактивна дошка», цикл яких розпочав наш навчальний заклад для працівників освітньої галузі, далеке майбутнє – зовсім близько.

Тренінг

7 жовтня викладач центру В’ячеслав Жила проводив 8 годинний тренінг для учителів шкіл міста, області, Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського навчально-практичний тренінг, під час якого педагоги мали змогу не лише ознайомитися з теоретичними питаннями щодо видів інтерактивних дошок, принципу їхньої роботи, отримати відповіді на запитання: «Які особливості вибору інтерактивної дошки?»; «Як встановити та підключити дошку?»; «Які особливості програмного забезпечення та налаштування інтерактивних дошок?», а й безпосередньо працювати з дошкою. Учителі побували і в ролі дорослого, і в ролі учня, самостійно створювали уроки, «класи», працювали з WEB-ресурсами.

Тренінг

Тренінг

Дуже приємно було чути слова подяки на адресу викладача і навчального закладу, але ще приємнішим було те, що освітяни, як люди непосидючі і небайдужі, вже хотіли продовження тренінгів. І їх бажання надихають нас на нові освітні пошуки.

На сьогоднішній день інтерактивні технології дуже активно ввійшли в наше повсякденне життя. Цифрові технології стрімко розвиваються і слідкувати за їх розвитком, а ще важливіше – освоювати їх – важливе завдання, яке поставлене в першу чергу перед освітянами.

Тож запрошуємо всіх, хто бажає постійно тримати руку на пульсі сучасних технологій, долучитися до наших слухачів.

Обіцяємо – буде не тільки корисно, а ще й цікаво.

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 13 | Додав: pcptodsz | Теги: Інтерактивна дошка, Тренінг | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar