Четвер, 15.11.2018, 03:48 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2017 » Травень » 31 » Атестаційна експертиза з професії «Оператор поштового зв’язку»
10:15
Атестаційна експертиза з професії «Оператор поштового зв’язку»

ОПЗ

Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» проходить атестаційну експертизу з професії «Оператор поштового зв’язку», що є складовою системи державного контролю за якістю підготовки робітничих кадрів, і спрямована на визначення спроможності навчального закладу здійснювати освітню діяльність на рівні державних вимог (стандартів).

Наказом Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації № 102 від 17.03.2017 ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» було включено в план-графік проведення атестаційної експертизи, призначено голову експертної комісії ( Г.І. Гажієнко) та затверджено її склад.

Серед вимог щодо здійснення атестаційної експертизи відповідно до нормативних документів є розробка, розгляд та затвердження робочої програми проведення самоаналізу та його проведення. Для цього було створено робочу групу в складі:

  • голова – директор ДНЗ «Полтавський центр ПТО ДСЗ» В.Г. Онацько;

  • члени групи: Коваль В.В. – заступник директора з НВР, Жила Л.А. – методист першої категорії, Стадніченко І.М. – головний бухгалтер, Дудка К.М. – викладач, Жила В.В. – інженер-електронік, Мігова Н.А. – завідувач господарством, Пода С.В. – викладач спецдисциплін, Іщенко А.М. – викладач спецдисциплін, Химченко Н.Г.- майстер виробничого навчання.

До складу експертів, залучених до атестаційної експертизи діяльності ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти ДСЗ», увійшли: Іщенко Алла Миколаївна - провідний інженер відділу технології послуг ПАТ «Укрпошта» та Пода Світлана Вікторівна - провідний інженер відділу технології послуг ПАТ «Укрпошта».

Відповідно до робочої програми атестаційної експертизи, експерти оцінили рівень організації фінансово-господарської та навчально-виробничої діяльності Центру; рівень матеріально-технічної бази та рівень навчальних досягнень слухачів з професійної підготовки за професією «Оператор поштового зв’язку».

Для розробки комплексних кваліфікаційних завдань та завдань комплексних контрольних робіт з професії «Оператор поштового зв’язку» також було створено робочу групу в складі: Жила Л.А., Мігова Н.А., Пода С.В., Іщенко А.М., Химченко Н.Г. . Активно долучилися до роботи і наші партнери-замовники кадрів - працівники ПАТ «Укрпошта».

Завдання з професійно-теоретичної підготовки виконували 25 слухачів, що становить 96,2% від загальної кількості (26 осіб). За результатами виконання комплексних кваліфікаційних завдань початковий рівень знань показали 0% слухачів; середній – 16,1%; достатній – 48,1%; високий – 35,8%.

ОПЗ

Разом з тим експерти відзначили, що були допущені помилки: у висвітленні процесу початку і закінчення робочого дня оператора поштового зв’язку в програмі АС АРМ ВЗ (11,7%), зазначено не увесь перелік універсальних послуг поштового зв’язку (5,3%), допущені помилки в описі технології приймання, оброблення та виплати поштових переказів; прийманні та виплаті термінових переказів (4,4%), здійсненні фінансового моніторингу (10,5%).

ОПЗ

З професійно-практичної підготовки ККЗ виконували 25 слухачів (96,2%). За результатами виконання: початковий рівень знань відсутній, середній – 19,9%; достатній рівень – 48,0%; високий рівень – 32,1%.

ОПЗ

Слухачі допустили помилки в оформленні бланків поштових документів (14%); під час роботи в програмі АС АРМ ВЗ (11,4%); у застосуванні вимог охорони праці в конкретних виробничих ситуаціях (7,8%).

У цілому результати виконаних робіт свідчать про достатній рівень підготовки слухачів, які відповідають вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики «Оператор поштового зв’язку» 3 класу.

ОПЗ

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 341 | Додав: pcptodsz | Теги: ОПЗ, Оператор поштового зв’язку | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів:0
avatar