Середа, 19.12.2018, 05:33 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Головна » 2018 » Липень » 16 » 16 липня – День бухгалтера України
17:08
16 липня – День бухгалтера України

16 липня щорічно відзначають День бухгалтера України. Це професійне свято було започатковане у зв’язку з прийняттям 16 липня 1999 року Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».

До 2004 року воно неофіційно відзначалося на рівні федерації аудиторів і бухгалтерів України. З огляду на те, що бухгалтерська справа вважається не тільки інструментом ведення податкової звітності, а й основою прийняття багатьох управлінських рішень, 18 червня 2004 року День бухгалтера був визнаний офіційним святом в Україні.

Саме тому сьогодні в бібліотеці нашого навчального закладу було представлено книжкову виставку: «На допомогу бухгалтеру». Слухачі, які здобувають професію «Офісний службовець (бухгалтерія)», разом з майстром виробничого навчання Лукашенко Тетяною Вікторівною розглянули матеріали виставки, а це література, що містить інформацію про облік нематеріальних активів, основних засобів, грошових коштів, виробничих запасів, а також особливості оформлення первинної бухгалтерської документації тощо. Особливу увагу слухачів привернули навчальний посібник «Фінансовий облік» (Позняковська Н.М., Довгалець Ю.В.) та навчально-практичний посібник «Бухгалтерський облік» (Мельник Т.Г.).

1-ОСБ

Тож маємо надію, що виставка була цікавою та пізнавальною, і обов’язково допоможе вдосконалити теоретичні знання майбутніх фахівців бухгалтерської справи.

Усім бухгалтерам бажаємо приємних сум і гарних цифр, а також ніколи не губити документи та не втрачати терпіння!

Категорія: Новини Центру | Переглядів: 119 | Додав: pcptodsz | Теги: 1-ОСБ, Офісний службовець (бухгалтерія) | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів:0
avatar