Субота, 06.06.2020, 06:57 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Новини

Знову збиралися шанувальники української книги

23-24 травня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулася II Універсальна книжкова виставка-ярмарок «Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги», присвячена 250-літтю від дня народження Івана Петровича Котляревського (1769-1838).
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 24.05.2019


Книга – ключ від всесвіту думок

Пам’ятаючи про те, що книга – це ключ від всесвіту думок, слухачі нашого навчального закладу вже вкотре відвідали Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І. П. Котляревського.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 16.04.2019


Книжкові мандри

Бібліотекар Дудка К. М. цього разу здійснювала книжкові мандри разом зі слухачами групи № 4-Ш, які здобувають професію Швачка.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 20.03.2019


Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу

12 листопада 2018 року слухачі групи № 2-ОСБ, які здобувають професію «Офісний службовець (бухгалтерія)», відвідали Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І. П. Котляревського на чолі з бібліотекарем навчального закладу Дудкою К. М..
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 14.11.2018


Мова – духовне багатство народу

Мова – одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Людина повинна завжди пам’ятати звідки вона родом, де її коріння.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 09.11.2018


Майбутнє завжди виглядає інакше, ніж ми здатні його собі уявити

Для того, щоб майбутнє наших слухачів було таким, як вони його уявляють, наш навчальний заклад створює всі необхідні умови для цього: навчання проходить у комфортних, оснащених сучасною матеріально-технічною базою начальних кабінетах та майстернях, зі слухачами працюють викокваліфіковані досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання, також є бібліотека, фондом якої можуть користуватися слухачі.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 29.10.2018


30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 28.09.2018


Гуртом читатимемо більше

Нарешті створено «живу поличку» - місце, де можна як залишати прочитану літературу, так і зустрітися з новими для себе книжками.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 25.09.2018


Книжка – гарний супутник, порадник і друг

Книжка – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум людей.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 24.09.2018


А мода на читання вічна…

Пам’ятаючи про те, що мода на читання вічна, ми вирішили створити в нашому навчальному закладі «живу поличку», де знаходитиметься різна література, і кожен, хто захоче почитати щось цікаве і корисне, обов’язково зможе це зробити.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 17.09.2018


Твої права – твій захист

Погожого осіннього дня, 13 вересня 2018 року, слухачі групи № 3-Ш, майбутні швачки, разом з майстром виробничого навчання Шкребою Лілією Олександрівною та куратором групи, бібліотекарем центру Дудкою Катериною Миколаївною відвідали Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І. П. Котляревського, а саме відділ обслуговування користувачів, де відбувся круглий стіл на тему: «Безоплатна правова допомога доступна кожному» (в рамках Року реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»).
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 14.09.2018


16 липня – День бухгалтера України

16 липня щорічно відзначають День бухгалтера України. Це професійне свято було започатковане у зв’язку з прийняттям 16 липня 1999 року Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 16.07.2018


Світ краси та загадковості

10 червня в Україні відзначали День працівників легкої промисловості і наш навчальний заклад не залишився осторонь.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 18.06.2018


«ПОШУК» - цікаво, пізнавально та корисно

Погожий сонячний день. Містечко майстрів зачаровує своєю красою: сувенірне асорті, виготовлення вузлової ляльки, витинанки, орігамі, хусткування та прикраси ручної роботи, техніка валяння, розпис по дереву. Звучить музика у виконанні ансамблю народних інструментів «Гротеск» Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка…
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: Дата: 30.05.2018


УВЕРХ