Субота, 20.10.2018, 07:14 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Державний навчальний заклад
«Полтавський центр професійно-технічної освіти
державної служби зайнятості»

Новини

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 28.09.2018


Гуртом читатимемо більше

Нарешті створено «живу поличку» - місце, де можна як залишати прочитану літературу, так і зустрітися з новими для себе книжками.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 25.09.2018


Книжка – гарний супутник, порадник і друг

Книжка – це той найцінніший скарб і основне багатство, яким володіє бібліотека і через який впливає на серця та розум людей.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 24.09.2018


А мода на читання вічна…

Пам’ятаючи про те, що мода на читання вічна, ми вирішили створити в нашому навчальному закладі «живу поличку», де знаходитиметься різна література, і кожен, хто захоче почитати щось цікаве і корисне, обов’язково зможе це зробити.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 17.09.2018


Твої права – твій захист

Погожого осіннього дня, 13 вересня 2018 року, слухачі групи № 3-Ш, майбутні швачки, разом з майстром виробничого навчання Шкребою Лілією Олександрівною та куратором групи, бібліотекарем центру Дудкою Катериною Миколаївною відвідали Полтавську обласну універсальну наукову бібліотеку імені І. П. Котляревського, а саме відділ обслуговування користувачів, де відбувся круглий стіл на тему: «Безоплатна правова допомога доступна кожному» (в рамках Року реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»).
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 14.09.2018


16 липня – День бухгалтера України

16 липня щорічно відзначають День бухгалтера України. Це професійне свято було започатковане у зв’язку з прийняттям 16 липня 1999 року Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність».
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 16.07.2018


Світ краси та загадковості

10 червня в Україні відзначали День працівників легкої промисловості і наш навчальний заклад не залишився осторонь.
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: 18.06.2018


«ПОШУК» - цікаво, пізнавально та корисно

Погожий сонячний день. Містечко майстрів зачаровує своєю красою: сувенірне асорті, виготовлення вузлової ляльки, витинанки, орігамі, хусткування та прикраси ручної роботи, техніка валяння, розпис по дереву. Звучить музика у виконанні ансамблю народних інструментів «Гротеск» Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка…
Детальніше

Додав: pcptodsz | Дата: Дата: 30.05.2018


УВЕРХ